אבחון וייעוץ כירולוגי

"ביד כל אדם יחתום לדעת כל אנשי מעשהו" (איוב לז, ז)

חוכמת הקריאה בכף היד היא תורה עתיקת יומין אשר שורשיה משתרעים החל מימי קדם. המצרים העתיקים, הסינים ההודים, ואפילו בימי השופטים בישראל אשר השתמשו בתורה זו כדי לבחון את נפשו של האדם ולפסוק לזכותו או חובתו על פי החרוט בתווי ידיו.

בקרב הציבור הרחב עדיין נתפסת הכירולוגיה כקוריוז של הגדת עתידות ומיסטיקת רחוב ודוכני שווקים.

לאמיתו של דבר הכירולוגיה היא כלי אבחוני שמוכח מדעית ומחקרים רבים מאששים את תקפותו. יחד עם זאת הכירולוגיה היא לא מדע מדויק, כמו שכל תחום העוסק בנפשם של בני האדם אינו יכול להיות מדויק בגלל המורכבות והשוני בין כל אחד ואחד.

"הכירולוגיה (הקריאה בכף היד) היא תורה, גוף ידע, שבעזרתו ניתן להציץ לתוך הנפש האנושית כדי לייעץ ולסייע, להדריך ולהנחות" (תלמה בריל, מתוך הספר "כף היד כראי הנפש").

אני יועץ כירולוגיה מעשית מוסמך על ידי מכללת תלתן  ולמדתי רבות את המדע המרתק הזה על מנת שאוכל לאבחן ולייעץ בצורה המדויקת והאמינה ביותר.

כל פעם אני נפעם מחדש מהדיוק והעוצמה של הסודות הגלומים בכפות ידינו, ולקוחותיי, גם אלה שהיו סקפטיים ביותר ואמרו לפני האבחון "אני לא מאמין בדברים האלה", נשארים פעורי פה מהמידע המדויק הנפרס למולם במהלך האבחון.

מה ניתן לגלות בכפות הידיים

כמעט כל תחומי חייו של האדם, עברו, ההווה והעתיד האפשרי שלו , ניתנים לגילוי בעזרת האבחון של תווי כפות הידיים. ואלה מקצת מהתחומים שעולים במהלך פגישת הייעוץ:

 

 1. בחירת קריירה והאם אני נמצא במקום הנכון?
 2. זוגיות וחיי אהבה. יחסים בין בני הזוג, משברים וקשיים.
 3. אופי האדם ותכונות שיש ברשותו על מנת לממש את ייעודו.
 4. תחומי עניין, יכולות שכליות, יכולות רוחניות.
 5. חיי משפחה ומשברים.
 6. מצבי סטרס ואי שקט.
 7. יצירתיות מול מימוש הפוטנציאל הלכה למעשה. והאם התחביב יניב גם כסף?
 8. התמכרויות, חשיבה כפייתית, חוסר שביעות רצון רגשי.

 

מה לא נגלה בקריאה כירולוגית?

העתיד אינו קיים. יש רק הווה ועתיד פוטנציאלי. "הכל ידוע והרשות נתונה". קווי הידיים משתנים בהתאם לחוויות של האדם, החלטותיו ומעשיו, וכן גם גורלו. הקווים אינם חקוקים בסלע אלא מתארים את המצב לאשורו רק לנקודת הזמן הנוכחית. כל השלכה של פוטנציאל עתידי משקפת את האפשרויות לעתיד בהתאם למה שקורה היום ודברים יכולים להשתנות, לטובה או לרעה, בהתאם למסלולו של האדם.

הייעוץ הכירולוגי יכול להתקיים כפגישה העומדת בפני עצמה או כחלק מתהליך של אימון שמטרתו לממש את הפוטנציאל ולהתגבר על המכשולים שזוהו באבחון.

 

כללי האתיקה שלי מול הלקוח במהלך אבחון כירולוגי

 1. כל קביעה תהיה מגובה במספר ממצאים בכף היד ולא יהיו קביעות נחרצות שיכולות לפגוע ברגשותיו של האדם.
 2. לא יהיו קביעות נחרצות לגבי העתיד כי העתיד נקבע על ידי מעשיו והחלטותיו של האדם. יתכן ציון של עתיד אפשרי לפי המקום שבו הלקוח נמצא כיום.
 3. לא ייאמרו דברים שיכולים לפגוע בנפשו של הלקוח, או דברים שאין ביכולתו לשנותם. מטרת האבחון היא לאפשר גדילה, גילוי תובנות חדשות ואפשרויות להשתחרר  מכבלים ולא להכניס את הלקוח למועקות חסרות שחר.
 4. כל המידע הנמסר ללקוח הוא מסווג ומוגן על ידי כללי הסודיות שבין מטפל ומטופל.
 5. אני תמיד אתייחס בכבוד ללקוח ללא כל שפיטה או הבעת דעה לגבי הממצאים אלא אם כן הלקוח יבקש את דעתי ויתן את אישורו לכך.
 6. האבחון הכירולוגי הוא דיאלוג עם המטופל ולא מונולוג של הכירולוג. המטופל צריך להיות פעיל בשיח ולעזור לכירולוג לחבר את הפאזל של חייו.

 

 


| קריאה בכף היד || ייעוץ כירולוגי || כירולוגיה |
 
 

עיצוב