אודות לאונרדו דניאל

לאונרדו דניאל עלה ארצה בשנת 1984, בעודו בן 14, מאורגוואי.

הוא שירת בחיל ההנדסה כחובש קרבי ובמסגרת תפקידו פיקד על חובשים פלוגתיים. לאחר השחרור ובמקביל ללימודיו באוניברסיטה התמנה למפקד בסיס המשמר האזרחי של משטרת ישראל בנס ציונה.

בפרק זמן קצר הצליח לבנות בסיס משמר אזרחי מוביל ובו 170 מתנדבים. בסיס זה נבחר לבסיס המצטיין בעיר.

לאחר 7 שנים שבהן כיהן בתפקיד פיקודי במשטרת ישראל החליט לאונרדו להסב את תחום עיסוקו להייטק. במהלך 13 השנים האחרונות הוא ביצע מגוון רחב של תפקידים בישראל ובאירופה החל מניהול פרויקטים בכיר בהולנד, מרצה באוניברסיטת LA SALLE בברצלונה לתלמידי תואר שני, וכלה באימון עסקי ואישי למנהלים ואנשים פרטיים. התמחותו של לאונרדו היא באימון למנהיגות וניהול קארמי.

ללאונרדו תואר ראשון בהצטיינות במדעי המדינה מטעם אוניברסיטת תל אביב, תואר שני בניהול פרויקטים בהצטיינות באוניברסיטת La Salle בברצלונה, תעודת מאסטר מתקדם בניהול פרויקטים מאוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון בארה"ב, תעודת מאמן אישי ועסקי מאושר על ידי ה ICF (International Coaching Federation), NLP Master Practitioner מאושר על ידי ריצ'רד באנדלר – ממציא ה- NLP , תעודת מאמן מוטיבציה (Motivational Coach), מאמן באינטליגנציה רגשית (Emotional Intelligence coach).
בוגר קורס שפת גוף מטעם מכללת קרית אונו, יועץ מוסמך בכירולוגיה מעשית - מומחה לאיבחון בעזרת כפות הידיים - מטעם מכללת תילתן.

לאונרדו הוא גם מטפל בתטא הילינג מוסמך ומטפל בארומתרפיה- בוגר בית הספר "שלוס" לארומתרפיה ומטפל בשיטת "איזון חיים".

לאונרדו דניאל
 

לאונרדו העביר עד כה הכשרות והרצאות למנהלים ומנהלי פרויקטים באירופה ואסיה בהצלחה רבה.

לחץ להצגת התעודות

 

החזון...  החזון...


המטרה שלי כמאמן היא לעזור למנהלים ,מנהלי פרויקטים, ואנשים פרטיים לפתח את היכולות הטמונות בהם להפוך למנהיגים מעולים מהבחינה האישית והאנושית ,על מנת להשיג את המטרות המקצועיות והאישיות שלהם ושל הצוותים שלהם בצורה הרמונית, יעילה ועוצמתית.

הכלים...  הכלים...

במהלך השנים רכש לאונרדו מיומנויות רבות והוכשר בארץ ובעולם בשיטות אימון מתקדמות  כך שיוכל לאפשר ללקוחותיו למצות את הפוטנציאל הטמון בהם ולהגיע למיצוי היכולות שלהם.
בין היתר משתמש לאונרדו בשיטות אימון התנהגותי (Behavioral Coaching), נ.ל.פ (NLP, Neuro Linguistic Programming) , אימון באמצעות טכניקות של אינטליגנציה רגשית ועוד.
בהתאם לצרכי הלקוח והדינאמיקה של המפגשים הכלים השונים נכנסים לפעולה בהתאם לצורך ומשתלבים כדי להביא את התועלת המרבית ללקוח.

אתה קובע את מהלך המסע!  אתה קובע את מהלך המסע!

המסע הוא שלך.
אתה כאן כדי להגשים את מלוא הפוטנציאל שטמון בך. רק אתה יודע מה חסר בפאזל של חייך האישיים והמקצועיים כדי להפוך אותם לדבר מושלם ושלם.
אני כאן כדי לתת לך את הכלים, לעזור לך להשקיף פנימה והחוצה ולהעצים את מי שאתה יודע שאתה – המנהיג שנולדת להיות.

  "אני מנהיג? בקושי מצליח להנהיג את עצמי"

מנהיגות מתבטאת בהמון מישורים בחיינו ולא מדובר דווקא במנהיגות ברמה הלאומית.הווה אומר, להיות שר, נשיא או ראש ממשלה.

המנהיג שבך הוא זה שיודע שהוא רוצה ויכול להוביל את ספינת חייו בבטחה למרות המכשולים, שיכול ורוצה להנהיג את האנשים תחתיו תוך בנייה והעצמה הדדית.
להיות מנהיג בעל רעיונות יצירתיים אשר מתניע תהליכים של שיפור והפריה מקצועית במקום העבודה ובחייך האישיים.
הקשיים בחיינו נוטים להפעיל בנו את עמדת הקורבן, כזה שמסתכל החוצה כדי למצוא תירוצים לקשיים ולכישלונות ומנסים לאתר אשמים פוטנציאלים לנסיבות חיינו.
המנהיג הוא זה שלוקח אחריות, ולא משנה מהן הנסיבות הסביבתיות הוא מסתכל פנימה ושואל שאלה פשוטה: "איך אני תרמתי למצב שנוצר ואיך אני יכול לעזור לפתור אותו".
הקורבן הוא פסיבי. דברים קורים לו.

המנהיג הוא אקטיבי. דברים קורים בזכותו.

אני כאן כדי לעזור לך להוציא את המנהיג שבך.

אתה מוכן למסע?

 


| לאונרדו || לאונרדו דניאל || לאונרדו אביאל |
 
 

עיצוב